Adresas: J. Simpsono g. 9, Palanga
Tel.nr.: +370 (633) 82228
El.paštas.: info@astoma.lt

ASTOMA Guest House

KAMBARIŲ NUOMA PALANGOJE

NELAUKITE! UŽSISAKYKITE JAU DABAR!

Dviejų miegamųjų liukso numeris

Miegamasis 1: 1 miegamoji sofa ir 1 didelė dvigulė lova
Miegamasis 2: 1 miegamoji sofa ir 1 didelė dvigulė lova

Dviejų miegamųjų liukso numeryje yra du dideli miegamieji. Kiekviename iš jų yra po didelę dvigulę lovą, minkštų baldų komplektu poilsiui, minkštasuolį, kurį galima ištiesti dar papildomai dviem asmenims. Viso šiame kambaryje gali ap-sistoti iki 8 asmenų. Taip pat turi labai praktišką virtuvėlę su visa reikiama buitine technika.
Didelės kompanijos ar šeimos patogumui atskiras išėjimas į lauko kiemelį, balkonas.

80 m²

Su balkonu

ORO

kondicionierius

VONIOS

Kambarys

WI-FI

Nemokamas

Standartinis dvivietis kambarys

1 didelė dvigulė lova

Jaukus standartinis dvivietis kambarys, kuriame rasite modernios klasikos interjerą su natūralaus raudonmedžio rašomajį stalą, minkštasuolį, skystųjų kristalų televizorių.
Jūsų patogumui – vonios kambarys su šildomomis grindimis, dušo kabina ir puikia santechnika.

15 m²

Su balkonu

ORO

kondicionierius

VONIOS

Kambarys

WI-FI

Nemokamas

Geresnysis dvivietis kambarys

1 didelė dvigulė lova

Erdvus kambarys, kuriame viskas iki smulkmenų suderinta. Modernios langų užuolaidos su spalvingu lovos užtiesalu, natūralaus raudonmedžio stalas, talpi durų spinta ir ant sienos – plačiaekranis televizorius, kurį galima naudoti kaip kompiuterio monitorių .Patogus minkštasuolis, kiliminė danga ir šviesus vonios kambarys su puikia vokiška santechnika. Kambaryje didžiulė lova, tačiau pageidaujant ją galima transformuoti į dvi atskiras lovas. Šioms lovoms pritaikyti specialūs čiužiniai.
Reikiamą kambario temperatūrą tiek žiemą, tiek vasarą garantuoja oro kondicionierius. Paveikslai ant sienų, elegantiškas toršeras ir daugybė smulkmenų kambaryje lemia apibūdinimą, kuris nusakomas
vienu žodžiu – jaukumas.

18 m²

Vaizdas į sodą

ORO

kondicionierius

VONIOS

Kambarys

WI-FI

Nemokamas

Geresnysis trivietis kambarys

1 miegamoji sofa ir 1 didelė dvigulė lova

Didelis kambarys su erdviais langais į kasdien besikeičiančią Palangą sukuria malonią ir jaukią atmosferą poilsiaujantiems ir dirbantiems. Kambaryje puikiai dera klasikiniai natūralaus medžio baldai ir rašomasis stalas, plačiaekranis televizorius, veidrodinė spinta, didžiulė lova, kavos staliukas su minkštasuoliu. Puikų interjerą paryškina šviesūs vonios kambario tonai, skoningi užuolaidų raštai, romantika dvelkiantys šilkografijos paveikslai.
Šiame ištaigingame numeryje gali patogiai poilsiauti iki keturių asmenų.

23 m²

Vaizdas į miestą

ORO

kondicionierius

VONIOS

Kambarys

WI-FI

Nemokamas

MŪSŲ PARTNERIAI

TOP

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus. (daugiau informacijos)

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti