Adresas: J. Simpsono g. 9, Palanga
Tel.nr.: +370 (633) 82228
El.paštas.: info@astoma.lt

VILA-ASTOMA

APARTAMENTŲ NUOMA PALANGOJE

NELAUKITE! UŽSISAKYKITE JAU DABAR!

Dviejų miegamųjų apartamentai

Miegamasis 1: 1 didelė dvigulė lova
Svetainė: 1 miegamoji sofa
Miegamasis 3: 1 viengulė lova ir 1 didelė dvigulė lova

Dviejų miegamųjų apartamentai esantys antrame vilos aukšte yra per du aukštus, taip sukuriamos dvi atskiros didelės erdvės didesnei šeimai arba grupei. Apartamentų apatiniame aukšte - miegamasis, svetainė, vonios kambarys ir virtuvė, o mansardiniame aukšte - dar vienas miegamasis, viengulė lova bei spinta. Apartamentuose yra erdvūs balkonai su lauko baldais.

38 m²

Su balkonu

VAIZDAI

Sodas ir miestas

MINI

Virtuvė

WI-FI

Nemokamas

Studija su terasa

1 miegamoji sofa ir 1 didelė dvigulė lova

Studija su terasa yra jaukus nedidelis apartamentas - studija pirmame aukšte su atskiru įėjimu ir terasa su lauko baldais. Jame įrengtas miegamasis, mini virtuvė su valgomuoju stalu bei vonios kambarys. Miegamojo kambario dalis atskirta nuo svetainės ir virtuvės stumdoma pertvara. Šis numeris labiausiai tinka dviems, tačiau jeigu atvyksite su vienu ar dviems vaikais, bus pasiūlyta ištiesti ištraukiamą sofą- lovą.

27 m²

Su kiemeliu

VAIZDAI

Sodas ir kiemas

MINI

Virtuvė

WI-FI

Nemokamas

Dvivietė studija su terasa

1 didelė dvigulė lova

Dvivietė studija yra pirmame aukšte su atskiru įėjimu ir terasa su lauko baldais. Jame įrengtas miegamasis, mini virtuvė, vonios kambarys. Miegamojo kambario dalis atskirta nuo svetainės ir virtuvės stumdoma pertvara. Šis numeris labiausiai tinka dviems.

25 m²

Su kiemeliu

VAIZDAI

Sodas ir kiemas

MINI

Virtuvė

WI-FI

Nemokamas

Vieno miegamojo apartamentai

Miegamasis 1: 1 didelė dvigulė lova
Svetainė: 1 miegamoji sofa

Vieno miegamojo apartamentai yra erdvesni, atskiras miegamasis bei svetainės zona su virtuvėle bei didele minkšta sofa, įrengtas vonios kambarys.Jame gali apsistoti iki 4 asmenų. Vieno miegamojo apartamentus galima pasirinkti:
• Arba iš dviejų aukštų, mansardiniame aukšte erdvus miegamasis, pirmame aukšte svetainė su virtuvėle bei atskiru įėjimu bei terasa su lauko baldais.
• Arba galima rinktis apartamentus antrame aukšte, vieno aukšto, bet su balkonu bei vaizdu į sodą.

31 m²

Su balkonu

VAIZDAI

Sodas ir kiemas

MINI

Virtuvė

WI-FI

Nemokamas

MŪSŲ PARTNERIAI

TOP

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus. (daugiau informacijos)

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti